Opinie klientów

Marcin Białek
31-03-2016

Panasonic EP-MA59 fotel do masażu

Fotel o olbrzymich możliwościach konfiguracji masażu. Płynna regulacja głębokości masażu doskonale się sprawdza podczas korzystania, a wybór stylu masażu powoduje, że ten sam program możemy odczuwać zupełnie inaczej jeżeli zmienimy kształt "dłoni" naszego masażysty. Idealny dla wymagających użytkowników.
Marcin Białek
23-03-2016

Oxford fotel masujący

Bardzo dobrze oceniam funkcje i możliwości tego fotela. Fotel jest bardzo wygodny i doskonale sprawdza się jako rozkładany fotel przed telewizor. Oferowany masaż nie jest ani za mocny ani zbyt delikatny, a dzięki dodatkowej funkcji nagrzewania się rolek, jest on odczuwany jako masaż gorącymi kamieniami. Świetną funkcją jest masaż wibracyjny pod łydki, który powoduje uczucie lekkości nóg. Dużo opcji posiada również masaż na uda i pośladki - aż 3 programy z różnym masażem uciskowym, ale to raczej opcja dla kobiet. Ogólnie polecam jako ładny, wygodny fotel z funkcją masażu.
Sebastian Derlatka
08-02-2016

Atena fotel masujący

Przy zakupie fotela masującego Atena kierowałem się jedyne tym aby miał piękny i bogaty wygląd, który będzie mebelkiem lub częścią uzupełnienia w moim pokoju, no i tylko miałem takie wymagania. Okazało się że jest nie tylko tym o czym myślałem, ale również moim niezastąpionym elektronicznym masażystą. Gdyby ktoś zamknął mi oczy i posadził na fotelu za pierwszym razem, a ja bym o tym nie wiedział, że to fotel to postawiłbym na profesjonalnego masażystę. Ponieważ fotel idealnie i realistycznie naśladuje ruchy człowieka pracującego w tej dziedzinie. Byłem w szoku co się ze mną dzieje korzystając pierwszy raz z tego wspaniałego urządzenia.I do tej pory gdy usiądę na nim w wygodnej pozycji, włączę jakiś program masujący to mam wrażenie jakby to nie była maszyna tylko człowiek. Ponieważ tak perfekcyjnie przebiega cała procedura masażu iż brakuje słów aby to dokładnie opisać. Dlatego wszystkim serdecznie zalecam i polecam ten ciekawy produkt. Na koniec dodam, że niska cena fotela też byłą dla mnie zaskoczeniem, tym bardziej po skorzystaniu z możliwości które oferuje fotel Atena. Każdy kto ma taką możliwość i ma problem z wyborem fotela masującego to nie powinien się nawet chwili dłużej zastanawiać tylko po prostu zamawiać bo to jest naprawdę dzieło mistrza. Ja pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i składam wielki szacunek dla producentów a zarazem mistrzów tej niewiarygodnej technologij.

Serdecznie Pozdrawiam.
Sebastian. ;)
Kazimierz W.
05-11-2015

Sanyo DR 7700 fotel z masażem

Gratuluję profesjonalną sprzedaż, oraz perfekcyjną dostawę.
Ambroży z Bydgoszczy
05-11-2015

Europa III fotel masujący

Ten fotel to rewelacja!
Tomasz Bury
19-10-2015

Klassik AT-2000 Fotel z masażem

Dostałem ten fotel masujący w prezencie na 40 urodziny. Świetne jest to że wyglądem nie zdradza swoich funkcji i jest bardzo wygodny przez co nadaje się przed moje kino domowe i masuje mnie podczas seansu filmowego.
Marcin B.
13-10-2015

Panasonic HotStone Real Pro Ultra

Cenię ten fotel za jego wielofunkcyjność. Może masować delikatnie lub bardzo mocno, a kiedy chce mieć wygodny fotel to zamykam poręcze, chowam masażer nóg, zakładam wygodną poduchę pod plecy i reguluję pozycję do oglądania telewizji. Pozdrawiam Marcin
Piotr S.
13-10-2015

Inada DreamWave fotel masujący

Jest to najlepszy fotel masujący na którym miałem okazje skorzystać z masażu. Polecam
Tester Zbyszek
17-09-2015

Mata masująca Gaja Innovation

Mój pierwszy test mechanicznego masażu, jest godzina 10:18 czwartek 17 września 2015r.
Testuje matę masującą „Gaja”.
Sposób użycia banalnie prosty, nawet nie potrzeba instrukcji do podłączenia tej maty. Oczywiście zalecam, ja jednak nie chciałem tracić czasu.
Wrażenia, hmm, trudno na razie opisać, nie przypomina to masażu robionego przez żonę, ale może to tylko przez tryb jaki uruchomiłem. Przyznam się, że nie czytałem również instrukcji i zacząłem przyciskać przyciski na pilocie, aż się coś włączyło. oczywiście także zalecam przeczytanie przed uruchomieniem.
Odczuwam masaż, jednak wydaje mi się jakiś powolny i nieco uciska w na wysokości powyżej pasa, potem sprawdzę jak się ta okolica nazywa, nie wiem, może za mocno się opieram.
Można usłyszeć cichy dźwięk pracy maty. Przyjemnie jest gdy masuje w okolicy pasa w dół, do bioder. Tak, to najprzyjemniejszy obszar masażu :)
Myślę jednak, że dużo zależy tu o regulacji i nastawienia masażu. Potem sobie poczytam o programach masujących jakie ta mata posiada.
Pilot bardzo lekki. Coś po przełączałem. No inne tryby wyraźnie ciekawsze, bardziej przypominające masaż, który mi żona robiła gdy się jej jeszcze chciało :)
Z pilotem już się mniej więcej zapoznałem (tzn. zmiany masażu przyciskając kolejne przyciski), dość szybko bez czytania można zobaczyć, co jaki robi.
Myślę jednak , że to świetna sprawa do pracy przy komputerze, siedząc i pisząc, ucząc się, czytając, nocą. Zaśnięcie raczej nie wchodzi w grę, zbyt wiele się dzieje pod tyłkiem i na plecach, nawet można by w tym trybie masażu stwierdzić, że ciągle mnie coś w plecy szturcha i ciężko by było usnąć . Test zakończyłem o godzinie 10:43

No ciekawe przeżycie, co prawda trochę macie „Gaja” brakuje do masażu uzdolnionego partnera lub zawodowego masażysty, ale masuje i chyba zdaje egzamin. Myślę, że to kwestia ustawień masażu do własnych potrzeb do tego trzeba jednak poczytać instrukcję i można powiedzieć partnerowi, „nie musisz już kochanie mi robić masażu, skoro Cię to tak męczy lub Ci się nie chce”, wezmę Gaje ;)

Ps. To miejsce o którym wcześniej pisałem, to odcinek piersiowy do lędźwiowego, ale może mam krzywy kręgosłup i mocniej odczuwałem w tym miejscu, może tak miało być, bynajmniej w innym trybie masażu tego nie odczuwałem. Nie mogę się już doczekać pierwszego testu fotela masującego :)

Zbigniew.
Marta Sroka
01-09-2015

Platforma Vibration PRO+

Bardzo solidne urządzenie. Co ważne jest stabilne i bezpieczne przy wykonywaniu ćwiczeń. Ćwiczę 2 razy dziennie po 20 minut, pierwsze efekty było widać na wadzę już po 6 dniach. Polecam i dziękuję p.Marcinowi za przesłany prezent :)