O jakiej porze i jak masować się na fotelu masującym?

Jak pora jest najlepsza na masaż w fotelu? Każda. Jednak w zależności od tego, w jakiej części dnia zażywasz zabiegu, dostosuj jego rodzaj do swoich potrzeb. Masaż pomoże Ci przygotować się na nowe wyzwania, efektywnie spędzić dzień i znaleźć wieczorne wyciszenie. Sprawdź, jak wpływa na Twój organizm!

 

Masaż na dobry początek dnia

Po kolejnym budziku próbujesz podnieść się z łóżka. Wolno rozprostowujesz plecy i ziewając, rozpoczynasz kolejny dzień od mocnej kawy, która ma postawić Cię na nogi. Chciałbyś, żeby rozbudzenie przebiegało przyjemniej? Skorzystaj z intensywnego zabiegu w fotelu z funkcją masażu, który przyspieszy krążenie krwi i rozgrzeje mięśnie. To proste i bardzo przyjemne rozwiązanie.

 

W ciągu dnia rozluźnij się, by działać efektywniej

Masaż w fotelu w ciągu dnia to doskonały pomysł na regenerację sił. Przerwy, podczas których możemy się w pełni zrelaksować, podnoszą efektywność. Dlatego doskonałym pomysłem jest ustawienie fotela masującego w miejscu pracy. Możesz z niego korzystać wtedy, gdy dopadnie Cię marazm lub jesteś zestresowany. Za jego pomocą złagodzisz także napięciowe bóle pleców, karku i ramion. Pamiętaj jednie, aby nie zażywać masażu tuż po obfitym posiłku.

Potencjał masażu powinieneś wykorzystać także, jeśli prowadzisz sportowy tryb życia. Masaż w fotelu przed treningiem pomoże Ci rozgrzać się i przygotować ciało do nadchodzącego wysiłku. Natomiast zabieg po skończonej aktywności zapobiegnie powstawaniu zakwasów oraz przyspieszy regenerację mięśni i stawów.

 

Wieczorny masaż sprzyja wyciszeniu

Kiedy wracasz do domu, masz problem z odcięciem się od zawodowych zmartwień? Masz kłopoty z zasypianiem? Fotel masujący ustawiony w gabinecie lub sypialni pomoże Ci w zwalczaniu tych dolegliwości. Delikatny masaż w atmosferze relaksu pozwoli Ci się w pełni odprężyć, delikatnie oddziałując na Twoje ciało za pomocą ciepła i ucisku. Skurczone mięśnie rozluźnią się, a Twój organizm zacznie produkować endorfiny – hormony szczęścia. Dzięki temu szybciej i łatwiej zaśniesz.